sobota 31. srpna 2013

On My Wishlist (12)


On My Wishlist je sobotní meme, které se pořádá na Book Chick City. Cílem tohoto meme je vybrat si knížku, kterou si chceme koupit. Je jedno jestli je starší, nová nebo ještě nevyšla. A napsat důvod, proč ji chceme mít doma.

Název: Sukuba 6: Odhalená
Autor: Richelle Mead
Série: Georgina Kincaid
Díl: šestý
Nakladatelství: Domino
Vyjde: 16. října 2013
Anotace: Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem.
Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu! Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seattlu – a tím pádem i od Setha?
Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli. Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje... (Goodreads)


Stejně jako minulý týden je na mém wishlistu kniha od Richelle Mead. Tentokrát je to poslední díl Sukuby. Na knihu se už těším a jsem zvědavá, jak série skončí.

4 komentáře:

 1. Ja by som veľmi chcela celú sériu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych moc chtěla celou sérii. :))

  OdpovědětVymazat
 3. Spisovateľkin štýl písania mám veľmi rada :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ja mám doma 1. diel, na ten sa chystám už dlho, VA je napísané skvele, tak hádam autorka nesklame ani pri Sukube 8)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...