Memes a projektyMEMES aneb projekty, kterých se účastním: 


On My Wishlist je sobotní meme, které se pořádá na Book Chick City. Cílem tohoto meme je vybrat si knížku, kterou si chceme koupit. Je jedno jestli je starší, nová nebo ještě nevyšla. Hlavní je napsat důvod, proč ji chceme mít doma.

Student Knihomol je sobotní meme, které pořádka Cathy. Toto meme probíhá od září, tedy začátku školního roku, do konce června. Je určeno pro studenty a cílem je každý týden zaznamenat co jsme přečetli. Další týden seznam zkopírovat a připsat nově přečtené knihy.

Nakladatelský maraton je nepravidelný projekt z dílny Verči. Cílem nakladatelského maratonu je vyfotit všechny knížky z určitého nakladatelství, něco k nim napsat a článek zveřejnit.

Knižní přírůstky je projekt, který pořádá Cathy a jeho cílem je vyfotit nejnovější knižní přírůstky co máme doma. A je jedno jestli jsme je koupili, vyhráli nebo dostali.

Školní čtivo je takový můj projekt, kdy píšu o tom jak se mi líbily knížky z povinné četby. Tento rok jsou to hlavně knížky co mám v maturitní četbě.

Colors of books je projekt, který pořádá Kristie. Smyslem colors of books je vzít všechny knihy stejné barvy, co máte v knihovně a nafotit je. Více u Kristie.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...