úterý 14. května 2013

Colors of books (2)Colors of books je projekt, který pořádá Kristie. Smyslem colors of books je vzít všechny knihy stejné barvy, co máte v knihovně a nafotit je. Více o tomto projektu u Kristie. Jako druhou barvu jsem si vybrala zelenou. Ať to máme trošku tématické, když je to jaro a všechno se tak hezky zelená.

Knih, které mají alespoň trochu zelenou obálku mám doma celkem 8.
Jsou to (shora dolů):
Rezistence; Kouzla a spacáky; Harry Potter a filozofie; Stmívání; Čarodějův synovec; Vampýrská akademie: Krvavý slib; Štvanice; Roztomilé malé lhářky: DokonaléKnihy, ve kterých se vyskytují nadpřirozené bytosti od upírů,vlkodlaků, vampýrů, strigojů až po čaroděje. 


Jediná zelená dystopie.


Asi trochu romantika... 
Roztomilé malé lhářky: Dokonalé mají zelenou vazbu, ale přebal zelený není. 


Kniha, kterou jsem ještě nečetla. Netuším, jestli se mi bude líbit. Ale jako správný fanoušek Harryho Pottera jsem na ni zvědavá a musela jsem si ji pořídit.


Je to zelené nebo ne?
Harry Potter a filozofie má zelené jen orámování a hřbet knihy. Roztomilé malé lhářky zase mají takový zvláštní zelený odstín. Ale každý barvy vnímá jinak a já říkám, že knihy zelené jsou. 


Dvě nejhezčí obálky mezi zelenými knihami.


Moje tři oblíbené zelené knihy. 


Detail 1


Detail 2

2 komentáře:

  1. Krásne knižky 8) Vyzerá to hneš zaujímavejšie, keď sa porovnajú podľa farby 8)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Hlavně mě vždycky překvapí kolik knih v určité barvě mám :D Dokud jsem neděla fotky tento článek nedošlo mi, které knihy v knihovničce jsou zelené vlastně zelené a které ne :D

      Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...